שאלות ותשובות

השאלות הכי נפוצות שלכם

שאלות שקשורות לבטיחות

אנחנו יודעים שהטלת גרזנים וכוכבי נינג'ה זה לא בדיוק משהו שעושים ביום יום, לכן אנחנו מקפידים על כללי בטיחות נוקשים. כל המשתתפים עוברים הדרכה ייעודית טרם ההטלה על מנת לוודא הטלה מוצלחת וכמובן – בטוחה. מספר מדריכים נוכחים במתחם בכל עת על מנת לוודא שמירה על כללי בטיחות. בנוסף השקענו רבות במתחם וכל מסלולי ההטלה נבנו על פי תקן הליגה העולמית על מנת לאפשר סביבת הטלה בטוחה. אם מקפידים על הכללים, מדובר על ספורט וחוויה בטוחה מאוד.

אנחנו מציעים במקום רק בירות לשתייה ללא שתייה חריפה או יין. נהלי המקום אוסרים על אנשים במצב שיכרות להטיל. צוות המתחם יפסיק את פעילות ההטלה של כל מטיל החשוד בשיכרון.

שאלות שקשורות לנהלי המקום

הטלת הגרזנים והשוריקנים מותרת בנעליים סגורות ושטוחות בלבד. מלבד זאת כדי לבוא עם בגדים משוחררים שיאפשרו טווח תנועה. טישרט עם שרוול ארוך או קצר הוא בחירה מעולה.

 

שאלות כלליות

האמת שלא. רוב המטילים מצליחים לתקוע את הגרזן במטרה בתוך פחות מ-30 הטלות. אין צורך בהפעלת כח, ומשקל הגרזנים מעט יותר מקילוגרם אחד, כך שכל אחד ואחת יכולים להטיל בהצלחה. בנוסף המדריכים שלנו ילוו אתכם, יתקנו את הטכניקה שלכם על מנת לוודא שתשתלטו על העניינים במהרה

אנחנו פתוחים במוצאי שבת, בין 19:00-23:00. בימי שישי אנחנו סגורים. עם זאת אנחנו מקשיבים לרחשי הציבור, ובהחלט שוקלים פתיחה של המקום בשעות נוספות בסופי שבוע. אנו ממליצים להתעדכן באתר ובעמודים שלנו ברשתות החברתיות לגבי זמני הפתיחה העדכניים שלנו.