אודות .Axe & Co

אז איך הכל התחיל?

את המתחם הביא לישראל היזם רועי פלג, איש הייטק ובעלי חברת טכנולוגיית הפרסום FirstImpression.io. באחת מנסיעותיו לחו"ל, הוא נשבה בקסמי האטרקציה החדשנית הזאת, שכבר נחשבת לבילוי שכיח בארה"ב ובאירופה. פלג חבר ליזם ואיש הלילה גיא גורדון, שמביא ניסיון עשיר בניהול מתחמי בילוי בארץ. השניים טסו לחו"ל, הטילו גרזנים במתחמי הטלה שונים עד שלא הצליחו להרים את היד. הם חקרו עשרות מתחמים, ראו מה עובד ומה לא ומה צריך על מנת להתאים את החוויה לטעם הישראלי. באוגוסט 2022 נפתח .Axe & Co ,מתחם הטלת הגרזנים הראשון בישראל. המתחם הוקם ברחוב קרליבך, היכן שבעבר שכן מועדון "החתול והכלב" המיתולוגי. המקום בשטח של כ-300 מ"ר עם בר ישיבה, 9 מסלולי משחק פתוחים, וחדר VIP עם 2 מסלולים לפי תקן הליגה העולמית בכדי לקיים תחרויות וטורנירים בינלאומיים. המתחם והפעילות מונגשים.

עם הקמת המתחם , .Axe & Co משיקה בישראל את הסניף הראשון של ליגות הטלת הגרזנים כנציגה רשמית של 2 הליגות העולמיות – ה-WATL וה-IATF, ומצטרפת בכך ללמעלה מ-500 מתחמי הטלה מעשרות מדינות ברחבי העולם החברים בליגות. הטורנירים השנתיים של הליגות מקבלים סיקור עולמי ומקומי בערוצי ספורט כגון ESPN. בקרוב יחלו משחקי הליגה, והמצטרפים יכללו בדירוג השחקנים העולמי, יוכלו להשתתף בטורנירים ואף לרכוש מנוי הכולל זמני אימונים ייעודיים במחירים מיוחדים.

גיא ורועי ליד קיר כוח

מה תמצאו במתחם?

There is something for everyone

בין אם בא לכם להתפרק אחרי העבודה או להתארגן עם החבר'ה על מסיבת יום הולדת, .Axe & Co מציעה חוויה ייחודית בגובה העיניים. המתחם מחולק לשלושה אזורים:

  • 9 מסלולי הטלה פתוחים היכולים להכיל 27 מטילים
  • חדר VIP עם שני מסלולים מוגדלים ומונגשים לנכים
  • בר ופינות ישיבה הזמינים גם לאלו שלא רוצים להטיל

״בילוי ספורטיבי״ כידוע צועד על קיבתו, לכן דאגו כמובן במתחם לבר, המאפשר ישיבה חופשית (בלתי תלויה במשחק) בנוסף לשולחנות ופינות ישיבה. בתפריט בקבוקי בירות במגוון מעניין לצד נשנושי פינגר-פוד מתחלפים, פלטת גבינות או נקניקים, וכן פופוקורן במילוי חוזר. 

המתחם פועל על פי תקני ונהלי בטיחות קפדניים. כאשר כל מסלול מוקף רשתות מתכת וגדרות, החוצצים בין המסלולים. המשתתפים יכולים לבחור בין כלי הטלה שונים שיובאו בלעדית למתחם ובתקן עולמי, הכוללים גרזנים ושוריקנים ("כוכבי נינג'ה") במשקלים, גדלים ועיצובים שונים. משטח המטרה עשוי מעץ אורן ועיצובה פותח על ידי .Axe & Co, בבנייה ייחודית בכדי להגדיל את עמידותה ולאפשר לכלי ההטלה להינעץ בה באופן מיטבי. על המטרה מוקרנות שקופיות מתחלפות, כאשר כל שקופית מייצגת משחק אחר עם כללים וחוקי ניקוד שונים. בחירת המשחק ותיעוד הניקוד נעשים על ידי השחקנים באמצעות אפליקציה ייעודית שפותחה על ידי החברה וזמינה לשימוש על אייפד מובנה בכל מסלול.